Sendika.org: Ahmet Atakan’ın adı kütüphaneyle yaşayacak (Foto Haber)

Hataylılar güneyin üç fidanı Abdullah Cömert, Ali İsmail Korkmaz ve Ahmet Atakan’ın isimlerini kurdukları kütüphanede yaşatacak. Ahmet Atakan’ın isminin verileceği kütüphanenin açılışı Atakan’ın doğum günü olan 17 Şubatta yapılacak. Kütüphanenin tadilatları, Hatay’da, emperyalist savaşa karşı iki yıldır yapılan halk toplantılarını Ahmet Atakan ile birlikte örgütleyen, Sevgi Direniş parkında Ahmet Atakan ile beraber türküler söyleyen, Armutlu barikatlarında Ahmet Atakan ile omuz omuza veren, arkadaşları ve Armutlu halkı tarafından el birliğiyle yapılıyor.

ahmet_atakan_kutuphanesi_afis_2

 

ahmet_atakan_kutuphanesi_afis_1

ahmet_atakan_kutuphanesi_1

Kütüphane için yapılacak çok iş var ancak Antakyalılar hep birlikte “Hayallerimizi satmayacağız, Ahmet’i yaşatacağız” diyor.

ahmet_atakan_kutuphanesi_8 ahmet_atakan_kutuphanesi_9 ahmet_atakan_kutuphanesi_13 ahmet_atakan_kutuphanesi_15 ahmet_atakan_kutuphanesi_10 ahmet_atakan_kutuphanesi_11 ahmet_atakan_kutuphanesi_12 ahmet_atakan_kutuphanesi_16 ahmet_atakan_kutuphanesi_17 ahmet_atakan_kutuphanesi_18 ahmet_atakan_kutuphanesi_19 ahmet_atakan_kutuphanesi_22 ahmet_atakan_kutuphanesi_23 ahmet_atakan_kutuphanesi_25 ahmet_atakan_kutuphanesi_27 ahmet_atakan_kutuphanesi_28 ahmet_atakan_kutuphanesi_29

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22 Ocak 2014
Haberin kaynağı için tıklayınız; sendika.org